PAYLAŞ
Gezi Rehberi

Yazı Başlıkları

Ankara’da toplu taşımayla seyahat etmek gerçekten sıkıntılı bir iş… Özellikle zamanınız kısıtlıysa… Bu noktada rent a car firmaları öne çıkıyor. İster iş için olsun, ister tatil, uçakla yapılan bir seyahatin ardından araba kiralama, konforlu bir şehir deneyimini beraberinde getiriyor. Elbette gönül rahatlığıyla araç kiralamak için güvenilir bir firma ile el sıkışmanız bu noktada önemli. Enterprise, Ankara araç kiralama şirketleri arasında en güvenilir rent a car şirketlerinden biri. İster şubelerinden isterseniz online olarak oturduğunuz yerden, beğendiğiniz herhangi bir aracı kiralamanız mümkün. Global bir şirket olan Enterprise’ın Türkiye’nin hemen her yerinde 50 ofisi mevcut. Ankara’da ise ofisleri Batıkent, Merkez ve Ankara Esenboğa Havalimanı’nda üç ofisi bulunuyor. Ankara araç kiralama hizmeti sunan Enterprise,tatil ya da iş amacıyla Ankara’ya seyahat ettiğinizde sizin için aracınızı dilediğiniz ofiste bekletiyor. Ankara havaalanı araç kiralama seçeneğiyle uçağınızdan iner inmez özel araç konforuna kavuşabiliyor ve vakit kaybetmeden yola koyulabiliyorsunuz.
ankara araç kiralama

Ankara Araç Kiralama Seçeneklerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç kiralama sırasında ve araç kiraladıktan sonra hiçbir problem ile karşılaşmamanız için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlardan ilki, ihtiyacınızı iyi tespit etmeniz. Kaç kişi olduğunuzu ve bu aracı hangi amaç ile kullanacağınızı iyi düşünerek, ihtiyacınız olan modeli belirlemeniz ve buna uygun olarak araç kiralamanız gerekiyor. Örneğin iki kişi olacaksanız ve aracı uzun süre kullanacaksanız az yakıt harcayan, küçük bir model sizin için yeterli olabilir. Öte yandan kalabalık bir aile olarak yola çıkıyorsanız ve çok eşyanız varsa hem sizin rahat edebileceğiniz hem de eşyalarınızın rahatça sığabileceği, büyük araç modellerini incelemeniz gerekiyor. Ankara araç kiralama hizmeti alırken, kiralama sırasında düşünmeniz gereken bir başka unsur elbette ki araç kiralamanın maliyeti. Ankara’da araç kiralayacaksanız ve belirli bir bütçeniz varsa Enterprise’ın ekonomik Ankara oto kiralama fiyat listesini inceleyebilir, sizin için en uygun modele karar verebilirsiniz.
Aracı kiralama esnasında imzaladığınız sözleşmeyi dikkatlice okumanız, sigorta şartlarını incelemeniz gerekiyor. Olası bir kaza durumunda ne ile karşılaşacağınızı biliyor olmanız, yolculuğunuzun daha keyifli geçmesi ve içinizin rahat etmesi açısından önem taşıyor. Bu nedenle tercih ettiğiniz Ankara araç kiralama firmasının deneyimli ve güvenilir olması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olması gerekiyor. Enterprise, 60 yılı aşkın tecrübesi ile olası problemlere karşı gerekli önlemleri alıyor, sizin güvenli ve konforlu seyahat edebilmeniz için her türlü desteği sağlıyor.

İstediğiniz Model Aracınız Sizi Beklesin

Enterprise, Ankara araç kiralama konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek araç çeşitliliğine sahip oluşu ile öne çıkıyor.  Enterprise ile her amaca uygun farklı model ve boyutlarda araç kiralamak mümkün. Tercihinize göre otomatik veya manuel vites, dizel yakıt ya da benzinli araçlar arasından seçiminizi yapabilir ve seçtiğiniz aracı hızlıca kiralayabilirsiniz. Enterprise, havalimanı gibi şehir merkezine uzak noktalarda dahi yardımınıza yetişiyor. Uçak ile Ankara’ya geldiyseniz ve özel araca ihtiyacınız varsa Enterprise’ın Ankara havalimanı araç kiralama noktasına ulaşarak dilediğiniz model araca dakikalar içinde sahip olabilirsiniz. Eğer vaktiniz çok kısıtlıysa ve Ankara araç kiralama işlemini önceden halletmek istiyorsanız, Enterprise’ın internet sitesi aracılığı ile araç rezervasyonunuzu online olarak gerçekleştirebilir, kiraladığınız aracınızın dilediğiniz noktada sizi beklemesini sağlayabilirsiniz. Ankara araç kiralama işlemini en kolay ve hızlı şekilde halletmek için Enterprise internet  sayfasından beğendiğiniz model aracı ve aracı teslim alacağınız tarihi belirtmeniz yeterli.

Bütçenize Uygun Araç Kiralama Fiyatları ve Kampanyalar

Enterprise, Ankara araç kiralama konusunda her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. İhtiyacınıza göre günlük, haftalık veya aylık kiralayabileceğiniz araçlara en ekonomik ücretler ile kavuşabilirsiniz. Ayrıca Enterprise, dönem dönem hazırladığı kampanyalar ile araba kiralamayı oldukça cazip hale getiriyor. Siz de güvenilir ve konforlu Ankara araç kiralama deneyimini en avantajlı fiyatlar ile yaşamak istiyorsanız Enterprise, her ihtiyaca uygun araç modelleri ile sizi bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here