Ana sayfa Seyahat İpuçları Ekonomik Uçuş Paketleri ve Ucuz Uçak Biletleri

Ekonomik Uçuş Paketleri ve Ucuz Uçak Biletleri

191
0
PAYLAŞ

Uçmanın kolay yolu ile misafirlerini buluşturan Pegasus, herkesin bütçesine uygun uçuş paketleri ve uçak bileti fırsatlarıyla sizi bekliyor! Bilet satın alma işlemlerinin kolaylıkla yapıldığı Pegasus; her yaş grubundan misafirlerine konforlu, hızlı ve güvenli bir seyahat ayrıcalığı yaşatıyor. Uçak yolculuğu, diğer seyahat seçeneklerine göre gerek hızlı gerekse güvenli oluşuyla daha avantajlıdır. Yurt içini ve yurt dışını keşfetmek isteyen seyahat severler için ucuz uçak biletleri hakkında bilgi sahibi olmak da büyük önem taşır. Peki, ucuz uçak biletlerinden nasıl haberdar olunur? Uçak biletini ucuza almak için nelere dikkat etmek gerekir? Hepsi ve daha fazlası yazının devamında sizi bekliyor!

Pegasus ile Ucuz Uçak Bileti Fırsatlarından Haberdar Ol!

Sıkça seyahat eden kişiler için ucuz uçak bileti fırsatlarından haberdar olmak büyük bir ayrıcalıktır. Pegasus, misafirlerinin kampanyalı uçuşlardan haberdar olmaları için E-Bülten Aboneliği hizmetini sunuyor! Pegasus misafirlerinin sık ve uygun fiyata seyahat edebilme sırrı, Pegasus’un e-bülten hizmetine abone olmalarında gizli! E-bülten aboneliği oluşturmak isteyen misafirler; isim, soy isim ve e-posta bilgilerini kaydederek güncel uçuşlardan haberdar olabilirler. İndirim kampanyalarının duyurulduğu e-bültenler sayesinde pek çok kişi uygun fiyatlarla seyahat edebilme fırsatı elde ediyor. Kampanya mesajı alımını durdurmak, e-bülten aboneliğini iptal etmek isteyen kullanıcılar, mail adreslerini belirterek iptal talebinde bulunabiliyor. Misafirlerinin iptal talebinden sonra Pegasus, en geç 72 saat içerisinde kampanya e-postası gönderimini durduruyor.

Pegasus’un ucuz uçak bileti kampanyalarına denk gelip bu fırsatı değerlendirmek isteyen misafirler daha sonra satın aldıkları biletlerini iptal etmek istediklerinde, Pegasus iptal işlemi 24 saat içerisinde kesintisiz olarak yapıyor ve iade işlemini gerçekleştiriyor. Kesintisiz iptal işlemini sadece Pegasus’un internet sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden yapılabiliyor. Pegasus, değişiklik ve iptal talebinde bulunan misafirleri için işlem bedeli talep etmiyor ve paranın %100’ünü iade ediyor.

App_indir_banner_mobil

“Fiyat Sabitleme” Fırsatını Kaçırma!

Seyahat etmek hayatının bir parçası olan misafirler için uygun fiyatlı biletleri kaçırmamak büyük bir ayrıcalıktır.  Seyahat edeceği tarih kesin olmayan, hangi tarihte seyahat edeceğine karar veremeyen misafirler, Pegasus’un sunduğu “fiyat sabitleme” imkânıyla 7 TRY’den başlayan fiyatlarla uygun olduğunu düşündükleri fiyatı sabitleyerek rezervasyon yapabilirler. Misafirler, sabitledikleri fiyat ile daha sonra satın alma işlemini tamamlayabilir ve en ekonomik şekilde uçmanın keyfini çıkarabilirler. Örneğin; seyahat etmek istediğiniz rotaya giden ucuz uçak bileti buldunuz. Fakat ilgili rotaya seyahat edebilmeniz için halletmeniz gereken işler olduğundan yakın tarihte seyahat etmeniz mümkün değil. Uygun fiyatlı bu uçak biletini de kaçırmak istemiyorsunuz. Ne yapacaksınız? “Fiyat sabitleme” imkânından yararlanarak, istediğiniz zaman aynı fiyata uçmanın keyfini çıkaracaksınız! 7 TRY’den başlayan fiyatlarla, uygun fiyatlı uçak biletinin fiyatını sabitlemeniz mümkün. Tercih ettiğiniz güne kadar, rezervasyon yaptığınız biletin fiyatında değişiklik olmaz. Böylelikle, ucuz uçak bileti için yaptığınız rezervasyonu fiyatında hiçbir değişiklik olmadan, dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. 7 TRY başlayan fiyatlarla, anında fiyat sabitleyebilirsin. Belirlediğin güne kadar, rezervasyon yaptığın fiyat senin için değişmiyor. Böylece ucuz uçak bileti için yaptığın rezervasyonu fiyat değişimi olmadan satın alabilirsiniz.

Fiyat Sabitleme İşlemi Nereden ve Ne Kadara Yapılır?

ucakbileti_sorgula (1)

Pegasus misafirleri, fiyat sabitleme işlemini; Pegasus internet sitesi, acenteleri ve çağrı merkezi üzerinden rezervasyon sırasında 7 TRY’den başlayan sabitleme hizmeti fiyatıyla satın alabilir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen misafirlerin en çok merak ettikleri sorulardan birisi, satın alınan fiyat sabitleme işleminin uzatılabilir olup olmadığıdır. Fiyat sabitleme süresi, çağrı merkezi üzerinden fiyat sabitleme bedeli ödendiği takdirde, 1 kez olmak kaydıyla uzatılabilir. Fiyat sabitleme ücreti, PNR içerisindeki kişi sayısına göre belirlenir ve iade edilmez. Dış hatlar için uygulanacak fiyat sabitleme işlemi, EUR veya USD cinsinden yapılır. Fiyat sabitleme işlemi sistemdeki kur cinsi üzerinden sabitlendiği için kurda meydana gelen değişiklikler bilet fiyatına da yansır.

Not: Lütfen Pegasus Fiyat Sabitleme bilgilerinin güncelliğini https://www.flypgs.com/ adresinden kontrol etmeyi unutmayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here