Ana sayfa Türkiye Eskişehir Eskişehir Barlar Sokağı

Eskişehir Barlar Sokağı

2526
1
PAYLAŞ

Eskişehir barlar sokağı, şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Espark ‘ı geçtikten hemen sonraki Haller’in karşı tarafında yer alan bölümdeki bir caddede boylu boyuna dizilmiş çeşitli barlardan oluşmaktadır. Bu caddede sadece barlar değil bunun yanı sıra meyhaneler, çeşitli türkü barlar ve eğlenceli clublar da yer alıyor. İlk gittiğiniz zamanlar çok sesli bir caddeymiş gibi görünebilir. Çünkü her bar ve işletme kendi müziğinin sesini sonuna kadar açıyor ve dışarıdan duyulacak şekilde bir ses yankılanıyor.  Ancak son zamanlarda ise yeni çıkan bir yasayla barlar seslerini kısarak yalnızca bar ile sınırlı şekilde duyulacak kadar sesini açıp müşterilerini memnun etmeye çabalıyorlar.

Caddede hemen her kişinin zevkine uygun çeşitli özelliklere sahip barlar yer alıyor. Dilerseniz sakin sakin oturup içeceğinizi tüketerek kafa dinleyebilir, dilerseniz de müzik tarzınıza uygun müziklerin çalındığı bir canlı müzik barında oturarak eğlenebilirsiniz. Ayrıca yüksek sesli canlı müziklerin verildiği kapalı mekânlar da bulunuyor. Caddede kısa bir yürüyüş yaptığınız zaman aradığınız yer kendiliğinden karışınıza çıkıyor. Caddedeki küçük ve loş ışıklarıyla huzur veren Pan Cafe Kokteyl Bar bulunuyor. Caddenin en şirin işletmelerinden biridir. Ücretlerde cadde ortalamasının altında! Ayrıca her damak zevkine hitap eden güzel restoranlar da yine bu caddede bulunuyor. Gece hayatı bu caddede başlıyor ve bu caddede sonlanıyor.  Genel olarak caddedeki barların hemen hemen hepsi bir birine benziyor. Ancak içeri girdiğiniz zaman bir birleri ile alakasız olduğunu anlıyorsunuz. Ayrıca caddenin en kalabalık olduğu günler genellikle hafta sonlarıdır.

Tavsiyeler

Eğer kafa dinlemek ve huzurlu bir akşam geçirmek istiyorsanız Eskişehir barlar sokağına kesinlikle hafta içi gitmenizi öneririz. Bunun dışında tüm barlarda hemen hemen eşit şekilde eğleneceğinizden çok fazla seçici davranmanıza gerek yok. Havanın kararmasıyla başlayan gece hayatı sabah hava aydınlanana kadar devam ediyor ve bu zaman dilimleri arasında dilediğiniz zaman gidebiliyorsunuz.

Eskişehir gezilecek yerler listenizde mutlaka olması gereken bu sokak çoğu yere de yakındır.

App_indir_banner_mobil

Eskişehir Barlar Sokağı Nasıl Gidilir?

Şehrin en çok tercih edilen ulaşım aracı olan tramvayı kullanarak kısa sürede barlar sokağına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait toplu taşıma araçları da sizi kısa sürede caddeye ulaştıracaktır.

Açık Adres; Eski Bağlar Mah. / Eskişehir

Eskişehir’de ne yenir yazımıza da göz atın!

ucakbileti_sorgula (1)

1 YORUM

  1. Eskişehir görüp gezilesi yerlerden sitenzide sinop ilimizede yer vermenizi isteriz gezip görülesi çok yer var teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here