Ana sayfa Türkiye Eskişehir Eskişehir Gezi Rehberi

Eskişehir Gezi Rehberi

1033
0
PAYLAŞ
eskişehir

Eskişehir, İç Anadolu’da bulunan yaklaşık 700.000 kişi nüfusu bulunan ancak iki üniversitenin varlığı sebebiyle bundan daha fazla kişinin yaşadığı bir güzide kent. Öğrenci kenti diye anılıyor, çünkü çok öğrenci yaşıyor ve bu yüzden dinamizmi de çok yüksek. İçinden Porsuk Nehri geçiyor ve belediyenin projeleri ile beraber bir Avrupa kentini aratmıyor. Hafta sonu kaçamağı için tren, otobüs veya kendi aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda. Bu hafta sonu ufak bir gezintiye ne dersiniz?

Eskişehir’e Nasıl Gidilir ve Şehirde Nasıl Gezilir?

Sizin için hazırladığımız ulaşım rehberi sayesinde ulaşım konusunda aklınızda hiç bir soru kalmayacak.

Eskişehir’de Neler Yapılır?

App_indir_banner_mobil

O kadar çok seçenek var ki! Çocuklu bir aileyseniz, bir genç öğrenci grubu ya da solo gezginseniz hiç fark etmez, Eskişehir’in herkese uygun farklı yüzleri var. Hafta sonu size yetmez, yeniden gelmek isteyeceksiniz. Seçenekleri görmek için böyle buyurunuz…

Eskişehir’de Ne yenilir, Ne İçilir?

Eh gezdik, karınlar acıktı. Birbirinden leziz tatların barındığı Eskişehir mutfağı midenizde şölen yaratacak… Harika lezzetleri yemek rehberinde bulabilirsiniz.

ucakbileti_sorgula (1)

Eskişehir’in Parkları

Şöyle nefes alacak, yeşil bir yere hasret misiniz? Eskişehir’in parkları ve yeşil alanları temiz hava ile sizi buluşmanızı sağlayacak. Parklar için ayrıca hazırladığımız rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here