Ana sayfa Fransa Paris Eyfel Kulesi Euro 2016’da Otel Oluyor!

Eyfel Kulesi Euro 2016’da Otel Oluyor!

120
0
PAYLAŞ
eyfel kulesinde konaklama

Fransa’nın ve Paris’in sembolü Eyfel Kulesi, Euro 2016 süresince otel olarak kullanılacak, hem de ücretsiz!

Paris, Avrupa’nın en büyük şampiyonalarından Euro 2016’ya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Euro 2016 süresince Eyfel Kulesi ilk defa otel olarak kullanılacak. Konaklayacak kişiler de Eyfel Kulesi’nde ilk kalan kişiler olarak tarihe geçecek.

Fransız HomeAway Emlak Şirketi, 2016 süresi boyunca Eyfel Kulesi’nin birinci katının kullanım haklarını satın aldı. Bu satın almanın ardından herkes tarafından nasıl bir konaklama sistemi oluşturulacağı merak konusuydu. Geçtiğimiz günlerde ise HomeAway resmi sitesinden konaklama şartlarını açıklayan bir yazı yayınladı.

Açıklamada şirketin satın aldığı alanın Euro 2016 süresince Paris’in bilindik Haussman mimarisi tarzında lüks dairelere dönüştürüleceği belirtildi. Paris‘in en önemli sembolünde inanılmaz lüks bir konaklama fırsatını sadece 4 kişi yakalayacak. Bu dört kişi yanında istediği 5 arkadaşını misafir olarak getirebilecek. Konaklayan kişilerden hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecek. Peki şanslı 4 kişiden biri olmak için ne yapılması gerek?

App_indir_banner_mobil

“Hayatların En Masalsı Tatil Anısı”

HomeAway şirketinin CEO’su Brian Sharples böyle bir uygulamanın dünyada ilk olduğunu vurguladı ve konaklayacak kişilerin hayatlarının en masalsı tatil anısı olacağını dile getirdi.

4 şanslı kişiden birisi olmak istiyorsanız yapmanız gereken HomeAway resmi sitesi üzerinden yapılan çekilişe katılmak. Çekilişe katılan yarışmacılardan sadece bir soruyu yanıtlanması isteniyor: “Eyfel Kulesi dairesi bir günlüğüne sizin olsa ne yapardınız?

Soruya en ilgi çekici cevabı veren ve juri tarafından seçilen 4 kişi Eyfel Kulesi’nde masalsı bir tatil anısı geçirecek. Kazananlar Eyfel Kulesi’nde 4 gün 4 gece lüks konaklama, lüks bir akşam yemeği, Paris’in istedikleri başka bir yerinde 3 gün daha konaklama ve gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak.

ucakbileti_sorgula (1)

Çekilişe başvurular 20 Mayıs tarihinde başladı. Talihliler ise 10 Haziran tarihinde açıklanacak.

Çekilişe katılmak için hemen buraya tıklayarak HomeAway’ın resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here