Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Gezginlerin buluşma noktasına hoşgeldiniz!

2015 yılında kurulan GeziRehberleri.com, günümüzde 5 aktif seyahat tutkunu yazara sahip.

Türkiye ve yurt dışında yaşadığımız deneyimleri sizlerle paylaşmayı hedeflediğimiz bu platformda seyahatinizi daha verimli hale getirebilmek adına ipuçları, gezi notları, tavsiyeler, videolar, görseller ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz! Şehir kategorilerimizde ilgili şehre ait tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. Bu kategorilerde şehirlerle ilgili temel bilgilerle birlikte hiçbir yerde bulamayacağınız çok özel tavsiyelerle de karşılaşacaksınız. İçeriklerimizin tamamı özgün olup, amacımız sadece seyahatinizi daha eğlenceli ve verimli geçirmenizi sağlamaktır.

Yayınladığımız her içeriğin sorumluluğu, ilgili içeriğin en altında yer alan yazara aittir.

Eğer siz de deneyimlerinizi bizimle paylaşmak ve yazar olmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasından bize ulaşın! Görüşlerinizi, isteklerinizi veya şikayetlerinizi de iletmekten çekinmeyin.

Gizlilik Sözleşmesi

Copyrigth 2017 | gezirehberleri.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğin tüm telif hakları bize aittir. gezirehberleri.com’da yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar yazılı izin olmadan ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.